Categories
x

Login

/ Product 30 of 49

Tickless pakabukas nuo erkių 'Hunter' Product no.: 031031

33.00
Product in stock. Delivery within 1-2 business days.
Availability in shops:
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Available 2 or more
x

Card to

From:

TickLess yra idealus sprendimas apsaugantis nuo erkių iškylaujant, stovyklaujant ir pasivaikščiojimų gamtoje metu, neturintis jokio šalutinio poveikio. TickLess tai priemonė be cheminių medžiagų, neskleidžianti jokių medžiagų ar kvapo. Ji veikia skleisdama ultragarso signalus kurie yra nekenksmingi ir nejuntami žmonėms ir gyvūnams. TickLess erzina erkes taip priversdama jas pasišalinti nuo žmogaus kūno. TickLess yra tvirtinamas prie drabužių (patartina neuždengti garsą skleidžiančios ertmės). Veikimo spindulys yra apie 3 metrus.

TickLess buvo sukurtas 1992 metais Italijoje ir nuo to laiko suteikia patikimą apsaugą nuo erkių, padeda išvengti Laimo ligos ir kitų erkių sukeliamų susirgimų.

Kadangi prietaisas yra smulkus, saugokite nuo mažų vaikų.

Naudojimas: Ištraukite plastikinę juostelę, kad prijungtumėte prietaise esančią ličio bateriją (nekeičiama). Paspauskite mygtuką, kad įjungti arba išjungti prietaisą. Keturi trumpi žalios spalvos mirktelėjimai rodo, kad prietaisas įsijungė, o išjungimo metus parodomas ilgas raudonas mirktelėjimas. Kuomet prietaisas veikia, šviesa sumirksi kas 5 minutes. Po 8 valandų veikimo prietaisas išsijungia automatiškai.

Jokių cheminių medžiagų

Nenuodingas, neskleidžia jokių cheminių medžiagų ar kvapo. Veikia ultragarso pagrindu.

Atsparus aplinkos poveikiui

Prietaisas atsparus vandeniui (IP13 standartas), tačiau nėra visiškai nelaidus vandeniui – patartina vengti panardinimo į vandenį, o taip nutikus – prieš naudojimą išdžiovinti.

Apsauga iki 12 mėnesių

Įmontuotos ličio jonų baterijos užtenka 10 – 12 mėnesių.

Valdymo mygtukas

Mirksintis LED diodas nurodo, kad prietaisas veikia.

Veikimo spindulys 3 metrai

TickLess apsaugo jus 3 metrų spinduliu.

Automatinio išsijungimo funkcija

Po 8 valandų pastovaus veikimo prietaisas išsijungia automatiškai.

Write Product Review


No review available for this item.